sygnaliści - system wczesnego ostrzegania

Od nowego roku w całej Unii Europejskiej obowiązuje nowa dyrektywa podczas webinaru przedstawimy aktualny stan prawny w Polsce o raz niektórych krajach UE. Zapisz się na webinar już dziś ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

zobacz film

00
days
00
hours
00
minutes
00
seconds

nie czekaj

Spotkanie będzie dostępne on-line i jest dla wszystkich bezpłatne

Prawo

Podczas webinaru dowiesz się co zmienia się w przepisach prawa oraz jaki powinieneś się do tego przygotować.

Komunikacja

Zaprezentujemy sposoby komunikacji z pracownikami i kontrahentami którzy chcą zgłosić nieprawidłowości.

Ochrona

Przedstawimy również jakie środki ochrony służą każdemu sygnaliście oraz jaki legalne kroki będzie mógł podjąć.


Zakres szkolenia

Whistleblowing - Sygnaliści

System wczesnego ostrzegania

10:00 - 11:00 Przepisy prawa - aktualny stan prawny

 1. Projekt ustawy implementujący Dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1937 w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii. Aktualizacja polskiego stanu prawnego.
 2. Kogo nowe przepisy będą dotyczyły?
 3. Jak powinien wyglądać prawidłowo wdrożony system Whistleblowing - Procedury, polityka firmy, zasady pracy, wytyczne, regulaminy oraz kanały komunikacji?
 4. Kolejne etapy zgłaszania incydentów.
 5. Kiedy Sygnalista będzie objęty ochroną?
 6. Zakaz działań odwetowych.
 7. Sankcje i inne przepisy.


HOST PERSON

Przemysław Olszewski

Ekspert w zakresie compliance, ochrony danych osobowych i polityki przeciwdziałania praniu pieniędzy. Posiadający wieloletnie doświadczenie w bankowości oraz ubezpieczeniach. Prowadził również projekty dla małych i średnich podmiotów gospodarczych, szkół i uczelni oraz jednostek samorządu terytorialnego. Trener z zakresu compliance, ochrony danych osobowych oraz nowoczesnych technologii. Audytor wewnętrzny w zakresie normy ISO27001.

nie przegap

jeśli interesuje Cię tematyka tego webinaru to zapisz się na Newsletter

Obowiązek informacyjny

 • Administratorem danych osobowych osobowych uczestników Webinarów jest: Chceckbox Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Prezydenta Gabriela Narutowicza 40/1 NIP: 7292719953 REGON: 368667437 oraz Katarzyna Bobińska Trener skutecznej komunikacji w zespole kasiabobinska.com
 • Dane osobowe uczestników zbierane przez administratorów za pośrednictwem formularza elektronicznego są w celu rejestracji na webinar, a jeżeli Klient wyrazi na to zgodę – także w celu marketingowym.
 • Wszelkie pytania dotyczące danych osobowych Uczestnicy mogą kierować na adres biuro@checkbox.pl lub telefonicznie +48 42 292 04 40
 • Administratorzy nie będą przekazywać danych osobowych Uczestników innych podmiotom, ale mogą korzystać z podwykonawców w celu organizacji Webinaru lub działań marketingowych.
 • Administratorzy w związku z prowadzoną działalnością mogą powierzyć dane osobowe Uczestnika w tym adres dostawy podmiotom hostującym stronę internetową i skrzynkę e-mailową oraz podmiotom wspierającym w organizacji webinaru oraz działań marketingowych.
 • Administrator nie przewiduje udostępniania danych osobowych poza obszar EOG.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie adresu e-mail jest konieczne aby Uczestnik mógł otrzymać kod dostępu do Webinaru, a w przypadku wyrażenia zgody na przesyłanie informacji marketingowych na otrzymywanie takich informacji jak newslettera.
 • Ponadto Administratorzy informują o prawie do żądania od każdego z administratorów dostępu do Państwa danych osobowych, o prawie do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych i prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Administrator Danych nie będzie w sposób zautomatyzowany podejmował decyzji, w tym nie będą Państwo profilowani.
kto nas wspiera

Sponsorzy i organizatorzy

© All 2021 All rights reserved. Design by Przemko.com