Cyberkonkurs

Konkurs
Wygraj bilet na konferencję CYBERSEC FORUM dotyczącą bezpieczeństwa w IT

Odpowiedz na 3 pytania, uzupełnij dane oraz wyraź zgody na przekazanie danych do organizatora konferencji,
a otrzymasz zaproszenie na konferencję, która odbędzie się w Katowicach w dniach 21-22 czerwca 2023 r.

Administratorem danych osobowych jest Checkbox Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. G. Narutowicza 40/1. Dane osobowe uczestników konkursu przetwarzane są w związku z udziałem w konkursie na podstawie art. 6 ust 1 lit b oraz f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Pełen obowiązek informacyjny zawarty jest w polityce prywatności, Wszelkie pytania dotyczące ochrony danych osobowych można składać za pośrednictwem adresu e-mail: biuro@checkbox.pl.

Wysłanie poniższego formularza jest równoznaczne z akceptacją przez Panią/Pana warunków konkursu opisanych w Regulaminie Konkursu.

Odpowiedz na pytania poniżej:

0/1 pkt.
0/1 pkt
0/1 pkt
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych w szczególności newsletter’a na mój adres e-mail od Checkbox Sp. z o.o. będącego wydawcy portalu „Bepiecznainformacja.pl” oraz podcastu „Compliance przy kawie”. W każdym momencie możesz wycofać zgodę, szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w naszej polityce prywatności (link nr 2 poniżej).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu zgłoszeniowym na Wydarzenie w celu zapisu i udziału w Wydarzeniu na podstawie art. 6 ust. 1 (a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak w przypadku odmowy nie będzie możliwe wzięcie udziału w Wydarzeniu. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w Regulaminie Wydarzenia oraz Polityce Prywatności (link nr 3 i 4 poniżej).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci wizerunku oraz na jego utrwalanie i rozpowszechnianie w celach dokumentacyjnych, informacyjnych, reklamowych i promocyjnych związanych z Wydarzeniem, innymi Wydarzeniami, działalnością Organizatora, sponsorów i partnerów Wydarzenia i innych osób wskazanych przez Organizatora na podstawie art. 6 ust. 1 (a) RODO w zw. z art. 81 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wydarzenie będzie nagrywane zatem w przypadku nie wyrażenia zgody udziału w Wydarzeniu może okazać się niemożliwy. Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w Regulaminie Wydarzenia oraz Polityce Prywatności. (link nr 3 i 4 poniżej)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji od Stowarzyszenia Instytut Kościuszki drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Przewiń na górę